piątek, 26 lutego 2021

Uratuj ratowniczkę!

Uratuj ratowniczkę!

Kochani, u mojej bratanicy Ol
gi Łakomskiej
zdiagnozowali niedawno ostrą białaczkę szpikową. Ola do niedawna sama ratowała ludzkie zdrowie i życie jako ratownik medyczny. Dziś to Ona potrzebuje pomocy!
Wspólnie z Fundacją DKMS poszukujemy bliźniaka genetycznego dla Oli. To link do jej profilu na stronie DKMS-u:


Dla tego proszę Was we własnym i w imieniu Olci o udostępnianie tej informacji na swoich blogach i zarejestrowanie się w bazie dawców szpiku DKMS lub też zaktualizowanie swoich danych teleadresowych w bazie jeżeli już jesteście zarejestrowani. Każdy potencjalny dawca zwiększa szanse Olgi na przeżycie. To na prawdę nie jest ani kłopotliwe ani uciążliwe. Wypełnienie zgłoszenia to zaledwie kilka minut. Następnie pocztą przychodzi pakiet w którym jest ankieta do wypełnienia, trzy patyczki do pobrania próbki z wewnętrznej strony policzka, koperta na patyczki i koperta zwrotna, którą wystarczy wrzucić do najbliższej skrzynki. Nie trzeba iść na pocztę ani nawet naklejać znaczka. Prosto i szybko. Możesz zostać bohaterem, możesz uratować komuś życie! Satysfakcja gwarantowana, zarejestruj się bo warto!!!
Rejestrujcie się, udostępniajcie niech jak najwięcej z nas się zarejestruje im więcej nas będzie tym większe szanse na znalezienie genetycznego bliźniaka i pomoc dla mojej bratanicy, bądź innych chorych.

2 komentarze: