sobota, 6 lutego 2016

Tytułem wstępu...

Na moim nowym blogu będę zamieszczała swoje  rożnego rodzaju "rękoczyny". Moją największa sympatia cieszy się haft krzyżykowy, ale odrobinę też szyje, głownie na potrzeby właśnie haftu.
Ostatnio próbuje swoich sił w szydełku, ale jak dotąd ponoszę jedynie spektakularne porażki ;) Nie poddaję się jednak tak łatwo, zakupiłam książeczkę do nauki, namierzyłam kilka przydatnych filmików instruktażowych na youtubie i... dziergam i pruję, pruję i dziergam.


Dzisiaj tytułem wstępu zaprezentuję jedną z moich imponujących, ale już starych prac. Obecnie zadowalam się znacznie mniejszymi haftami. Ten, zaprezentowany poniżej wyszywałam, o ile dobrze pamiętam, ponad 1,5 roku.


Prześliczna Masajka :)

5 komentarzy:

 1. Jeszcze raz gratuluję Beatko. Masajka jest rzeczywiście przepiękna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje. Kurczaczki - brakuje mi zdjęć wielu moich prac heh... :(

   Usuń
 2. Wspaniały obraz, wręcz niesamowity!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, dzięki za wizytę na moim blogu i zostanie na dłużej. Faktycznie wzory Nimue i Neocraft są zajeb...i czasem skomplikowane, ale to właśnie nadaje im finalnego efektu, a widząc Twoją pracę Afrykani śmiało mogę stwierdzić że też byś dała radę! Zacznij od jakiś prostszych i zobaczysz jak to Cię wciągnie i zdecydujesz się na bardziej skomplikowane. Ja kruka pod którym pisałaś kończę po 3 miesiącach codziennej pracy:) pozdrawiam i do usłyszenia
  Oskar

  OdpowiedzUsuń